Location
German  Turkish  English

E.M.L European Muay Thai League - October 11th 2014 - Grand Finals | Turkey - Burdur/Bucak | 360Fights.com


EURO LİG 66,68 KG. AVRUPA FİNALİ
11 EKİM 2014 BUCAK'TA YAPILIYOR


E.M.L. EUROPEAN MUAYTHAI LEAGUE FINALS TURKEY

Türkiye Muaythai Federasyon Başkanlığı 2014 Faaliyet Programında yer alan Muaythai Euro Lig ve Süper Lig Faaliyetlerinden 2014 MUAYTHAI EURO LİG AVRUPA FİNALİ -66,5 Kg. Süper Final Organizasyonunu Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanlığı Yönetim Kurulu 15.03.2014 tarih ve 43 sayılı kararı ve Başkanlık Makamının onayı ile Bağımsız Mücadele ve Savunma Sporları Konfederasyonu işbirliği ile 11 Ekim 2014 Tarihinde BUCAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI işbirliği ile yapılması planlanmıştır.

Bucak ilçesi açık havada gerçekleşecek olan Euro Lig Finali Muaythai organizasyonuna Türkiye’den Dünya ve Avrupa Şampiyonalarında, Süper Lig müsabakalarında, Euro Lig, Dünya ve Avrupa Şampiyonlarında derece yapmış ve madalya almış sporcular yer alacak.

Euro Lig organizasyonuna Avrupa ve Dünya Şampiyonlarında derece yapmış Türk Milli Sporcularının yanı sıra, • Almanya, • Çek Cumhuriyeti, • Romanya,• İtalya, • Türkiye, • Hırvatistan, • Litvanya, • Yunanistan‘dan ün yapmış sporcuların yer alacağı Dev bir organizasyon gerçekleşecek.

Organizasyon ile ilgili açıklama yapan Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu; İlçemizde ilk defa yapılacak olan bu organizasyon Bucak'ın uluslararası platformda tanıtımına katkıda bulacağı gibi Türk sporunun prestijine katkı sağlayacak, ilçmizde sporun önemi gündeme gelecek, toplumun spora olan ilgisini artıracak, bundan dolayı tüm imkanlarımızı seferber ederek örnek bir organizasyon yapmak istemekteyiz. Organizasyonun Koordinatörlüğünü Türkiye Muaythai Federasyonu Süper Lig ve Profesyonel Faaliyetler Teknik Kurul Başkanı Yasin Urlu, Promotörlüğünü Antalya Reksan Reklam Sahibi Erkan Saltoğlu yapıyor.


Partner & Member

E.M.L. European Muay Thai League kann sich auf ein starkes Partnernetzwerk verlassen. Alle unsere Partner versorgen uns mit ihrem Know-how und ermöglichen so, dass unsere Ideen Wirklichkeit werden.

    


European Muay Thai League E.M.L. - Trailer


PAY-PER-VIEW & VIDEO-ON-DEMAND

Muaythai Organizasyonlarını her yıl binlerce kişi canlı olarak izlerken, milyonlarca kişi Uydu ve ulusal TV’lerden ve ulusal basından izlemektedir. Faaliyetler yerel yönetimlerin ve protokolün dikkatini çekmekte ve desteklenmektedir. Muaythai sporuna özgü tarihi sanatsal dans, koreografiler ile programlarda modern danslar, folklor gösterileri gibi sporun yanında yerel kültürel değerleri zenginliği ortaya kayan önemli bir etkinliklerede yer verilmektedir.


ZIEL
90%
TRAINING
85%
ENTWICKLUNG
90%
FITNESS
97%
INTENSITÄT
95%


© 2014 | 360º Fights & Stream2Go
Jederzeit und überall - Live dabei